VERGİ LEVHASI
Kennethjek Hy there, Look what we bear for you! a agreeableo...
AustinDrini Dropped in website’s rankings? Try our new Slow ...
Gerda Navo Get The Best Value in Pro Email Marketing Tools.$0...
http://consparceces.tk/w09ya There is a sympathetic sustain fully comeuppance ...
Anthony Russell My name is Anthony Russell, a UK registered privat...
Kevintouri Hi there Have your website been affected by all ...
Williampoinc Good day! medyumseyithoca.com We offer ...
medyumseyithoca.com Here is an galvanizing offers against your team....

Şirinlik Vefki ( Şirinlik Duası )

Şirinlik vefki halk içinde ikram sahibi olmak, göz önünde bulunmak, parlamak ve istediği kişi tarafından dikkat çekmek için yapılan işlemdir. Yapılan işlem sadece yaptıracak kişinin bilgileri ile gerçekleşir. Şirinlik vefki dua ile gerçekleşir ve ekseriyetle olumlu sonuç verir. Şirinlik duası yaptırıldığında vefk taşınmaya başlanır ve etkiler başlar; etkilerin başlaması sonucu kişi çalıştığı yerde, sokakta, okulda, sosyal ve aile hayatında ikram sahibi olmaya başlar ve dikkat çeken bir kişi konumuna gelir.

Şirinlik vefki taşınır ve taşıma sonucu etki gösterir; etkileri arasında evlenmek isteyen insanların kısmet bulma konusu da vardır. Evlenmekte zorlanan bayanların tercih ettiği yolların başında gelmektedir; Kişi eğer evlenemiyor kısmetleri çıkıyor veya çıkmıyor ise en mahsum olan bu yönteme başvurmaktalardır.

Halk arasında ışıldayan, göze batan, dikkat çeken ve sürekli ikram sahibi olan insanların genellikle ya yıldızları yüksektir, ya da şirinlik vefki ( duası) kullanıyorlardır. İstenilen şeyler bir mucize kadar değil sadece enerji sahibi ve dikkat çekmek adına bir insanın barındırabileceği şeyler kadardır.

Şirinlik duası herkes tarafından yapılamaz; yapıcak kişinin vefk ilmini bilmesi gerekmektedir. Yapılan işlemlerin etki göstermesi açısından uyulması gereken bazı kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.  Yardımcı olmak ve sorularınıza yanıt vermek açısından dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

12

Yorumlar (1 Yorum)

ebru ejder 11 Ağustos 2015 09:31

Selamün aleyküm hocam mubarek ellerinizden öperim hocam 10 oldu eşim evi yok yere terketti.senden sogudum ayrılalım diye telefon actı . 3 senelik evliyiz. Evde hiç bir sorunumuz yok kaynanam eşimi enden soguttuguna inanıyorum böyle büyü muska gibi şeylerle cokilgileniyo ne olur yardımcı olun yuvam yıkılmasın Allah rızası için hocam

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Birini Kendine Aşık Etme Duası

birini-kendine-asik-etme-duasi

Birini kendine aşık etme duası, Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme büyüsü, Ayrılan eşleri birleştirme duası…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by