VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

Kuvvetli Ayırma Büyüsü ve Etkileri

Kuvvetli Ayırma Büyüsü ve Etkileri; Ayırma büyüsü diğer bir tabir ile bizlerin yaptığı ayırma duası yani soğutma duası dır. Bu işlem düşünüldüğü gibi şer amaçlı yapılan bir çalışma değildir. Aile içinde sizlerin evliliğinize muhalefet olan yuvanızda ki muhabbeti bölen kişilerin evinizden uzak durması için de yapılır. Ayırma büyüsü dua ile yapıldığı için her zaman halis bir niyete göre uygulanmalıdır Havas ilminde bu işleme Tefrik yani ayırma ve soğutma duası denir. Peki bu işlem hangi durumlarda kullanılmalıdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü yani tefrik soğutma duası kişilerin arasındaki muhabbeti bozup aralarında soğukluk olsun diye yapılacak olan işlemdir. Bu işlemin yapılabilmesi için tarafların adı, anne adı, baba adı ve doğum yılları gerekir. Özel malzemeler ile rahmani davetler uygulanarak kişiler arasında yıldız ayırma işlemi yapılır. Bu işlem uygulandıktan sonra tarafımdan kişiye özel tılsımlar ile ayrılmaları kısa süre içerisinde vuku bulur. Ayırma büyüsü yapılmış olan bir aile ise daha bunun farkına varmadan araların da başlayan husumet ve yıldız düşüklüğü ile kısa süre içerisinde ayrılırlar.Bunun içinde biranda eşler arasında başlayan soğukluklara da dikkat etmeli ve bunun nedenini araştırmanız gerekmektedir.

ayırma-buyusuEtkili Ayırma Duası

Ayrılacak kişiler adına niyet edilerek okunacak dua budur; Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.Ve mey ya’sıllahe ve rasulehu ve yeteadde hududehu yudhılhü naran haledn fıha ve lehu azabüm mühın.Vellatı ye’tınel fahışete min nisaiküm festeşhidu aleyhinne erbeatem minküm fe in şehidu fe emsikuhünne fil büyuti hatta yeteveffahünnel mevtü ev yec’alellahü lehünne sebıla.Vellezani ye’tiyaniha minküm fe azuhüma fe in taba ve asleha fe a’ridu anhüma innellahe kane tevvaber rahıyma.İnnemet tevbetü alellahi lillezıne ya’melunes sue bi cehaletin sümme yetubune min karıbin fe ülaike yetubüllahü aleyhim ve kanellahü alımen hakıma.

1-) Kızınızı sevgilisinde ayırma büyüsü; Kızınızın istemediğiniz bir kişiden ayırmak ve soğutmak için yapılabilecek dualı işlemdir.

2-) Eşinizi akrabalardan ayırma büyüsü; Evliliğinizde yuvanız da muhabbetinize engel olan akrabaların sizden ve eşinizden uzak durmaları için yapılır.

3-) Oğlunuzu sevgilisinden ayırma büyüsü; Evladınızın istemediğiniz biri ile ilişkisini engellemek için yapılacak dualı işlemdir.

4-) Kocanızı sevgilisinden ayırma büyüsü; Eşinizin sizin dışında hayatında birisi var ise eşinizi bu kişiden ayırmak ve soğutmak için yapılacak olan işlem budur.

5-) Eski sevgilinizi yeni sevgilinizden ayırma büyüsü; Sevdiğiniz kişiyi unutamıyor sanız ve o kişi için kalbinizde evlilik niyetli bir muhabbetiniz var ise ayırma büyüsü yaparak eski sevgiliyi yeni sevgiliden ayırabilirsiniz.

6-) Evlenecekleri ayırma büyüsü; evlilikleri hayırlı görülmeyen yada ailesi tarafından tasvip edilmeyen bir evlilikte ayırma büyüsü yapılarak soğukluk verilip ayrılmaları vacip olur. Uygulanacak işlem ayırma büyüsüdür.

Ayırma Büyüsü Nedir ve Etkileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü yukarıda belirttiğim gibi kötü niyetli yapılan bir işlem olmayıp birlikteliklerin uygun görülmeyen durumlarda yapılan soğutma duasıdır. Bu işlem Ledünni ilminde Tefrik olarak bilinir ve etkisi kalıcı ve bakidir. Eminiz ki günümüzde herkesin hanesinde hemen hemen bir soğukluk vardır buda dışarıdan 3’cü kişilerin sizlerin evliliğine karışmasından kaynaklanır. Uzun süreli bir evlilikte eşlerin bir birilerine karşı muhabbetlerinin daim olması için bu 3’cü kişileri hanelerinden uzak tutmaları gerekir. Bunun içinde yapılacak işlem budur.

Ayırma Büyüsü ( Ayrılık Büyüsü)

Ayırma büyüsü anlattığımız gibi bir çok durumda kullanılabilir. Bu işlemlerin yapılması için ilk olarak ayrılacak kişilerin ayrılıklarının hayırlı mı şer mi diye duru görü rahmani bir bakım ile sorgusunun yapılması sizlerin için daha hayırlı olur.Bu işlemin gerekmedikçe yapılması bizler için tasvip edilmez eğer ayrılıklarının hayır getireceği durumlarda bu işlemler yapılacak olursa hiç çekinmeden arayın ve işinin ehli birinden yardım almaya çalışın.

Yorumlar (1 Yorum)

murat ökten 14 Temmuz 2018 06:09

Selaminalekum hocam annem iki kiz kardesim amcamin hanimi benim esime cok baski yapiyorlar mahalledeki cocuklari komsulari ogutluyorlar benim cocuklarimla esimle konusmasinlar diye surekli baski uygulaniyor bana annemi kiz kardeslerim ve amcamin hanimini bu 3 nu birbirinden ayirmak icin bir dua verirseniz sevinirim simdiden kolay geldisin

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü yapan kişiye döner mi diye herkesin aklına gelen bu soruyu sizler için hocam tarafından…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by