VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

İletişim

Telefon ile ulaşabileceğiniz saatler Hafta içi 09:30 ile 23:00 arasıdır, Bu saatler dışında e-posta göndermeniz veya iletişim formundan iletişime geçmeniz rica olunur.

Derdinize Derman Olacak Konulardan Bazıları..

Türkiye’nin en iyi havas ve ledünni alimi Medyum Seyit Ali hocamız sizlere özel, Havas, Vefk, Dua ve Tılsım, Havas ve Ledünni ilmiyle yardım sağlıyorum bu konularda ve Hüddam ilminde büyük tecrübem var. Ayrıca Yıldızname el yazma kitaplarım var kitap yazıyorum ama baskı yaptırmadım kendi lisanımla el yazmalarım VEFK, TILSIM, VEFK ÖRNEKLERİ – Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile hazırladığım kitaplarım var.

Her isteyene vermiyorum kitaplarım satılık değildir zira değer biçilemez bundan dolayı satmıyorum. Kısaca sebebine gelirsek; Koca bir umman hazinesi olan bu ilim deryası çalışmalarım, cahilin yada kendini bilmez bir kimse eline geçer ise iki tarafı keskin bir bıçak gibi olur ve zarar görülür. Kendim bizzat “GEREKLİ GÖRÜRSEM HEDİYE EDİYORUM” kısaca benim tecrübemden istifade etmek ve beni tanımak tanışmak ve hayatına olumlu yönde yardım almak isteyen herkes Arayabilir….!

Bereket ve Nazar Duaları, Tılsım, Cevşen ve Nazarlıklar, Çeşitli Mistik tılsımlar, Dini Vefk Çeşitleri, Burçlara göre Uğurlu Vefkler şans ve kısmet açan vefkler, Çeşitli Tütsüler yapılır, Tütsülük ve esrarlı faziletli işler hazırlarım. Zira bu konudaki deneyimimi ve tecrübemi öğrenmek ve tanışmak isteyen her kesin aramasını isterim.

Medyum Seyit Hoca 7/24 Arayabilirsiniz.

Telefon: 0554 177 45 45

SİZLERE HİZMET BENİM İÇİN BÜYÜK NİMETTİR.

BİZLER HAYRA VESİLE OLMAK İÇİN VASITAYIZ “DUA EDİN”.. 

footer-logo

Önemli Not: Türkiye’nin Tüm illeri ve Yurt dışı Tüm ülkelere manevi danışmanlık ve hizmet verilmektedir!

Adres: Akatlar Mah. Hürriyet Cad. No:30 /2 Etiler/İSTANBUL 

Adres 2: Mukaddes mah. Tanyolu Cad. No:41/ 1 Osmangazi / BURSA

Ziyaretler yoğunluğa göre belirleniyor, illa her kesin ziyaret yapması gerekmez, telefondan isteğinize uygun bilgi alabilirsiniz. Öncelikle arayıp danışmak istediğiniz tüm konuyu hiç çekinmeden danışabilirsiniz…

Telefonda bizzat benimle görüşebilirsiniz, e-posta’ları da bizzat benim tarafımdan görevlendirilmiş özel eğitimli yardımcılarım cevaplamaktadır. Gizlilik benim için çok önemlidir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Yorumlar (2 Yorum)

sevi gül 31 Mayıs 2018 00:11

slm bişey danışıcaktım benim kızkardeşim eşinden ayrılldı ellerinizden öper 3 çocuğu var gereksiz pislik uyuşturucu içen bir adama aşık oldu gitti adamdan başka bişey düşünmüyor çocuklarından bile soğuda sözde anne ama umurunda değil çocuklar adam ne dese yapıyor çocuklarını görme dese umurunda olmuyor çocukları rabbimin izniyle bu adamdan ayrılıp bana ve çocuklarına bağlansın istiyorum rabbimin izniyle çare varmı ben babadan yetim maaşı alan biriyim devletinde erzak yardımı yaptığı biriyim cok yüksek param yok eger rabbimin izniyle çaresi varsa fiyatı nedir aziz mübarek ramazan yüzü suyu hürmetine yardım edin hocam rabbime emanet olun cevaplarsanız sevinirim saygılar

Semra 28 Mayıs 2018 16:09

Hoca efendiyi ziyaret etmiştik abimle birlikte gerçekten 1 ay sonrasına ancak boşluk vardı randevu aldım ve ziyaretine gittik çok güzel karşıladı bizimle çok iyi ilgilendiler. Yardıcıları ve hoca efendi çok ilgiliydi güler yüzlüydüler. hocam eşim evine döndü kadınlara karşı zina men yapmıştınız bu işlem kaç günde tutar şuan evine geldi ama yine dışarı gözünü açmasın bağlatmak istiyorum komple bana dönün nolur size mail attım wp den de yazdım dönmediniz hala haber bekliyorum.

Bir Yorum Yazın

1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by