VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

Hakkımızda

Hocamız Kimdir?

Medyum Seyit Hocamız 34 yıllık Kuran ilmi olan Havas ve Ledün İlimlerinin bilgi birikimine sahiptir. Medyum Seyit Ali hoca efendi yaşamı boyunca bir çok kişiye  ilmi konularda yardımlarda bulundu, bunların bazıları ise aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma duası ve papaz büyüsü gibi ayrılan çiftlerin tekrar birleşmelerine vesile olmuştur. Bu çalışmalarını ise en kuvvetli ilimlerden olan Havas Ve Ledün ilimleri ile uygulamıştır. Bu ilimler sayesinde Konya ve çevresinde adından hoşça söz ettirip genel olarak bir üne kavuştu. Yaptığı çalışmalar ve uyguladığı tedavi yöntemleri sayesinde hastaları adına iyi konuşur ve sürekli tavsiyelerde bulunurlar. Halen Konya da bulunan hocamız tüm Türkiye ve yurt dışına danışmanlık ve medyumluk hizmeti vermektedir.

Gizli ilimler hazinesini bünyesinde toplamak adına yurt içi ve yurt dışında birçok eğitimler görmüş ve el almış bir kişidir. Öğrendiklerini öğretmeye başlaması ve ilmini dışa yansıtması 45 yaşında yani bundan 15 sene evvel gerçekleşmiştir. Kendisi için oluşturduğu bu site sayesinde ihtiyaç sahiplerine ve hastalarına daha yakın olmayı ve daha ulaşılır olmayı hedeflemiştir. Türkiye şartlarında Medyumluğun çok geriden geldiğini ve işin adabını bilmeden gerçekleştirildiğini düşündüğü için ihtiyaç sahiplerine bir adım daha yakın olmak istemiştir.

Kişiliği gereği oldukça sıcak kanlı ve olumlu bir tutuma sahip olan gizli ilimler kefşine nail olmuş Efendimiz, sizinle birebir görüşme yapar ve derdinizi direk sizden dinler. Yapacağı bakım sonucunda size sunacağı reçetenin faydasını ölçer ve ne sizin nede kendisinin zaman kaybetmesini istemez. Olmayacak işe başlamaz, yapacağı bakım sonucunda gördüğü bir sıkıntı var ise işlemi almaz, işleme başlamaz. Bu sizler zaman kaybı ve hayal kırıklığı durumunu ortadan kaldırmış olur.

Çalışma alanları içerisinde; Aile içi huzur muhabbet, kısmet açma, yıldız name, ebced hesabı, büyü bozma, gideni geri getirme, bağlama ve aşk vefki, su bakımı, remil bakımı, eşler arası huzur muhabbet işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemler ve ilimler hocamız tarafından bizzat yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Hocamızın  Dilinden:

Selamun Aleyküm değerli okurlarım, bana ulaşmanız için birkaç yoldan biriside internet sitemdir. Yazılarımı okuyup  ve işlemlerimi görüp  bana ulaşabilirsiniz. İnsanoğlu hayatı boyunca her istediğini elde edemez ve destek almak en doğal hakkıdır.Sizin bir ömür harcayıp çok fazla çaba sarf ettiğiniz bir isteğinizi bir arzunuzu bizlerin yardımı ile gerçekleştirme imkanınız vardır. Yaptığım ve yapacağım işlemlerin hepsi kendi el yazmalarım dır. İşlemlerin başlangıç noktası nasıl ki bensem bitiş noktası da sizlersiniz. Sıkıntılarınızı ve ihtiyaçlarınızı benimle paylaşabilirsiniz. Yaptığım çalışmalar havas ve ledün ilmi çerçevesinde çalışmalardır ve ön bakım yapmadan işleminizi almam. Yılların getirmiş olduğu büyük tecrübe doğrultusunda büyüye bulaşmadan sadece ilmi yöntemler ve vefk işlemleri ile hüddamlar eşliğinde çalışmalarımı yapmaktayım.

Bereket ve Nazar Duaları, Cevşen ve Nazarlık, çeşitli Bağlama ve  Aşk Vefkleri, Dini Tılsımlar ve Vefkler, Kişilerin yıldız saatlerine ve günlerine göre çeşitli dini vefkler yaparım.

Büyü den bir ömür boyu uzak durunuz, büyü tutsa bile çok kısa zamanda bozulur ve tersine döner. İşiniz olmaz, hayal kırıklığına uğrarsınız ve günaha girmiş olursunuz. Tüm bunları yaşamamak için yapacağınız işlemi dini yollardan yerine getirmeniz gerekmektedir. Ben bunun için buradayım ve sizlere her türlü manevi desteğe açığım.

Çevirgel Duası ve Vefki, Şirinlik Duası ve Vefki, Aşık Etme Duası ve Fevki, Bağlama Vefki ve Duası, Büyü Bozma Duası ve  Vefki, Kısmet Açma Duası ve Vefki sürekli yaptığım işlemler arasındadır.

Tüm soru ve sorunlarınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Selametle Kalın. 

Bereket ve Nazar Duaları, Tılsım, Cevşen ve Nazarlıklar, Çeşitli Mistik tılsımlar, Dini Vefk Çeşitleri, Burçlara göre Uğurlu Vefkler şans ve kısmet açan vefkler, Çeşitli Tütsüler yapılır, Tütsülük ve esrarlı faziletli işler hazırlarım. Zira bu konudaki deneyimimi ve tecrübemi öğrenmek ve tanışmak isteyen her kesin aramasını isterim.

Medyum Seyit Ali Hocayı 7 gün 24 saat hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Telefon: 0554 177 45 45

SİZLERE HİZMET BENİM İÇİN BÜYÜK NİMETTİR.

dede

BİZLER HAYRA VESİLE OLMAK İÇİN VASITAYIZ “DUA EDİN”.. 

Önemli Not: Türkiye’nin Tüm illeri ve Yurt dışı Tüm ülkelere manevi danışmanlık ve hizmet verilmektedir!

Adres: Mithat Paşa Mah. Gençlik Cad.. No:20/2 Etiler/İSTANBUL 

Adres 2: Maşukiye Mah. Vatansever Cad. No:13/5  Osmangazi / BURSA

Ziyaretler yoğunluğa göre belirleniyor, illa her kesin ziyaret yapması gerekmez, telefondan isteğinize uygun bilgi alabilirsiniz. Öncelikle arayıp danışmak istediğiniz tüm konuyu hiç çekinmeden danışabilirsiniz…

Telefonda bizzat benimle görüşebilirsiniz, e-posta’ları da bizzat benim tarafımdan görevlendirilmiş özel eğitimli yardımcılarım cevaplamaktadır. Gizlilik benim için çok önemlidir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Bir Yorum Yazın

1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by