VERGİ LEVHASI
LouisBof Hi, medyumseyithoca.com Let's see how we can ...
FrancesKip Good day! medyumseyithoca.com We present ...
MichaelNog Greetings, We are direct gold and diamond sel...
AlbertoBig Hi. I have checked your medyumseyithoca.com and i ...
MichaelNog Greetings, We are direct gold and diamond sel...
Claytonglync Good tidings ! fineoffer To be fit click on the...
DavidSib 25 charging traumatic pistols shooting automatic f...
Bryantheirl Hi, medyumseyithoca.com I've been visiting yo...

Fal Çeşitleri

Günümüzde çoğu insan kendilerine fal baktırarak gelecek ile ilgili bilgi alırlar. Çoğu insan kendileri ile ilgili bilgileri fal baktırarak öğrenirler. Bazen iş hakkında bazen ise kendi kısmetleri hakkında bilgi alırlar. Bu fallar ikiye ayrılır. Lakin kehanetin akılsal yöntemleri arasında olan astroloji bir fal olarak geçmez. Bu fallardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Tarot Falı: Tarot Falının kökeni tam net olarak bilinmemektedir. Lakin bazı insanlar ortaya Tarot kelimesinin Eski Mısır insanlarınca kral yolu anlamına gelmek durumunda olan tarosh kelimesinden geldiği hakkında bir varsayım atmışlardır. Bu fal bilinen en eski kehanet yöntemi olarak geçmektedir. 78 karttan oluşan bir destedir. İki ana bölümden oluşur. Bu 78 kartın 56 tanesi küçük sırlar serisidir( minor arcana ). Geri kalan 22 tanesi ise büyük sırlar ( major arcana ) adı ile geçmektedir. Bu kartlar anlamca değişebilir. Bu fal yorumcusuna bağlıdır. Bu kartlar sayesinde kişiler bilinen ve bilinmeyen olayları tanımlar. Gelecekte olacak olayların ne zaman olacağı hakkında bilgi alırlar.

Numeroloji ( Kahve Falı ): Kahve falı , kahve bittikten sonra dipte kalan kahveyi ters şekilde çevirerek fincan içinde alan şekillerin yorumcular tarafından yorumlanmasıdır.

Domino Falı: Domino takımı sayesinde rahatlıkla fal bakabilir. Öncelikle bu domino taşları kurallara uyarak düzgün bir biçimde karıştırılır. Daha sonrasında ise içinden bir adet domino çekilir. Bu domino falı ile ayda sadece bir kere istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Bu domino taşlarını ayda bir defa 3 kere çekebilirsiniz. Bu dominolar sayesinde yorumcular dominoları yorumlar ve bilgi akışı olur.

Zar Falı: Zar falı tarihi çok eskilere dayan bir kehanet yöntemi olarak geçmek durumundadır. Bu falın bize nereden geldiği ve de hangi tarihten geldiği bilinmemektedir. Zar falı yapmak için önce kendi aklınızdan istediğiniz bir dilek tutun. Daha sonrasında ise iki adet zar atın. Daha sonrasında ise ilerleyen zaman göre isteklerinizin gerçekleşmesi ve de gelişen bazı olaylara rastlayabilirsiniz.

Daha nice fal çeşitleri vardır bunlardan bazıları: ı-ching falı, fizyonomansi falı, yüzük falı, aşk falı, iskambil falı, çiçek falı, bakla falı vb. fal çeşitleridir.

Fal Baktırmak Ve Manevi Danışmalık Almak İçin Tıklayınız.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

1
×
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.