VERGİ LEVHASI
TracyNar Selam. Nerede web sitenizde ücretsiz xevil i...
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü nasıl bozulur? Büyü nasıl iptal edilir? Büyü bozma yöntemleri? Büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır? Büyü bozma duası? Büyü bozma işlemi? Büyü nasıl bozdurulur? Büyü bozma ve büyüden kurtulma yönünde tüm çalışmalar ve gereken işlemler anlatılmıştır. 

Kişi üzerinde büyü belirtileri var ise kişi üzerinde bakım yapılır. Bakım sonucu kişi üzerinde büyü var ise iptali sihir işlemi yapılır. Kişiye yapılan büyü bozma işlemi hocam tarafından başlatılır ve takip edilir. Büyü bozma işlemleri kişiye ve yapılan büyüye özeldir. Her büyü aynı işlem ile bozulmaz ve her kişiye aynı etkiyi göstermez. Büyü bozma işlemi yapılırken sizin isminiz ve anne isminiz mutlaka gerekmektedir. Bakım sonucu çıkan büyüyü bozmak bakım yapmış ve bu büyüyü görebilmiş kişiye düşer. Eğer ki bakım sonucu büyüyü görmüş ise bunu bozma işlemi de kendisine verilmiş demektir.

Büyü bozma işlemi gayet rahmani ve ulvi bir çalışmadır. Kişileri düştüğü bu büyü bataklığından kurtarmak ve onu eski haline getirmek son derece rahmani bir durumdur. Bazı özel yönleri ve özel güçleri bulunan kişiler büyü bozma işlemini yapabilirler fakat büyünün kuvveti ve gücü çok şiddetli ise bunu bozmak son derece zor ve meşakatlidir. Hocamız büyü bakımını ve büyü bozma işlemlerini büyük bir titizlilik ve özveri içinde gerçekleştirmektedir.

Büyü Nasıl Bozdurulur

Büyü evrensel bir hadisedir ve büyüyü tedavi etme sürecini yalnızca Kur’an okumaya dayandırmak doğru bir davranış değildir. Sonuçta her dinden – ve hatta dinsiz – insanlar büyü sorunu ile karşı karşıya kalabilirler ve kalmaktadırlar. Müslüman olan hastaların tedavisi sırasında Kur’an’dan da faydalanmaları en doğal haklarıdır. Ancak Kur”an bu anlamda “kesin şifa” sunan sihirli bir formül olarak değil, her müminin her sorununda yardım isteyebileceği ilahi bir kaynak olarak görülmelidir. Aksine bir hareket hem tedaviyi daha en baştan başarısızlığa mahkum eder hem de inancı sağlam olan insanların bile inançlarının köküne adeta dinamit döşer.
Kur’an’ın hiçbir ayetinde “büyünün bozulması için şu sure yüzlerce kez okunmalıdır” ya da “şu eylem büyüyü bozar” şeklinde bir beyan bulunmamaktadır. Ancak literatürü adeta işgal etmiş bulunan “büyü bozma” formüllerinin tümü – zaten hepsi birbirinden kopyalamıştır – ayetlerin defalarca okunmasını ” tek çözüm” olarak göstermektedir.

Büyü Bakımı

Kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir.

Bakım Yöntemleri

Bunun için bir çok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

Burada çivi çiviyi söker mantığı geçerlidir. Nasıl bir büyü yapıldığının bilinmesi demek sorunun teşhis edilmesi anlamına gelir ki, teşhis olmadan tedavi olmaz.

Yapılan büyünün bozulması için gerekli ritüeller yapılır. Büyü yapılırken kullanılan araçların benzeri araçlar kullanılır.

Örneğin büyüler, ve büyülerde kullanılan malzemeler ya rüzgara asılır, (HAVA) ya Suya atılır (SU) ya Toprağa gömülür, (TOPRAK) yada Ateşe atılır. (ATEŞ) Görüldüğü gibi Dört anasır (ELEMENT) büyü kavramında da geçerlidir. Ve bu yol izlenir.

Büyü yapanlar kişinin mizacına göre eylem yaparlar. Kişinin burcuna göre hangi elementsel yaradılışa sahipse ona göre büyü yaparlar. bunun tespiti çok önemlidir.

Tüm hacet ve dilekleriniz için hiç çekinmeden dilediğiniz gün ve saatte hocamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü yapan kişiye döner mi diye herkesin aklına gelen bu soruyu sizler için hocam tarafından…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by