VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

Aşk Büyüsü

Sevdiğini kendine deli divane etmek için yapılan en etkili çalışmalardan biriside aşk büyüsü dür. Hızlı aşk büyüsü ayrılan çiftlerin yada sevgililerin tekrar aralarında aşkı muhabbet olması için ve soğukluğun kalkması ve yerine muhabbet ve sevgi bağı kurulması için yapılır. Ayrıldığın eşin yada sevgilinin sana karşı muhabbetinin bitmesi halinde uygulanan bu işlem bir çok yolda denenmiştir. Kimi hocalar bu işlemi büyü ile kimileri ise dua ile yapmaktadırlar. Bizler aşk büyüsünü hızlı ve kesin sonuç alabilmek için dualar ile kişiye özel çalışmalar uygulayarak aşk büyüsünü ( Aşk Duaları ) yapıyoruz. Buna örnek olarak ise sizler ile paylaşacağımız bazı dualar ise aşk büyüsünü nasıl yaptığımızın tarifi olacaktır.

İhlas Süresi ile Sevdiğini Kendine Günaha Girmeden Aşık Etme

Herkes tarafından uygulanabilecek olan kolay aşk büyüsü bu işlem ayrılan çiftlerin ve sevgililerin tekrar birleşmeleri için sıkça kullanılan ve tecrübe edilmiş işlemlerden biriside budur. Aşk büyüleri yapmadan ve yaptırmadan Aşk ve Muhabbet ile Sevdiğini bağlamak için Arası bozulan eşler, çiftler için çok güzel bir dua örneğidir. Hemen bu duayı okuyabilirsiniz.

İhlas suresinin özel celbi muhabbet formülüdür Cuma gecesi İhlâs suresini 1002 defa okunur ve her okumanın sonun dada şu dua okunur.

Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten.

ask buyusuKarşılıksız Sevdiğin Kişiyi Bağlamak İçin Aşk Duası

Defalarca denenmiş olan bu işlem bir çok kişide fayda göstermiştir. Sizlerinde kolayca yapabileceği en etkili aşk büyüsü bu işlemin etkisi halis bir niyete göre yapıldıktan sonra tez vakitte muhabbetinizi hasıl kılacaktır. Aşk büyüsünün kullanıldığı alanlar, Karşılıksız aşk yaşayanlar, sevdiği kişiden istediği yakınlık ve sıcaklığı görmeyen bir çok kişinin başvurduğu bir büyü de budur arkadaşlar. Bir top kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak 41 tanesi ayrılır diğerleri atılır. Her çekirdeğe bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Biber ateşe atılırken de ‘Bu biber nasıl yanarsa (sevmesi istenen kişinin ismi söylenip aşağıdaki Dua Türkçe okunuşuyla 1 kez söylenir.) benim için öyle yansın bana gelsin’ denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir. Bu çalışma için niyet duası aşağıdaki gibi olmalıdır.

Aşk Duasının Türkçe okunuşu şöyledir:
(Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı “sevdiğiniz kişinin Ana adı ve ismi” alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti “Ana adınız ve sizin isminiz”bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.)

Hızlı aşk büyüsü için seyit ali hocayı arayarak detaylı bilgi alın. Hızlı yapılan işlemler kişiye özel çalışmalar ile gerçekleşir yanlış bir işlemde yıldızlarınızı ters düşürerek sevgiliniz ile aranızdaki muhabbet yıldızınızı ters düşürerek muhabbet bağınızı koprabilirsiniz.

Ayrıldığın sevgilin yada eşin ile tekrar aşkı muhabbet ile birleşmek isterseniz çekinmeden arayarak yardım alabilirisiniz. Kişiye özel yaptığım çalışmalar ile ayrıldığınız sevgilinizin bir ömür aşkını size karşı şartlar ve gözü sizden başkasını görmesin diye özel çalışmalar uygularım. Detaylı Bilgi Almak için Çekinmeden Arayın

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın…

Yorumlar (4 Yorum)

İzmir Medyum Neslihan 6 Kasım 2016 13:49

Hocam merhaba ben izmir’den neslihan 2 ay önce sizle görüşmüştük ve sevdiğim çocuk için işlem yaptırmıştım bende size hocam 14 şubatta evenicez çok mutluyum ALlah sizden razı olsun.

Kocama Kavuştum 4 Kasım 2016 10:53

Hocam sizden allah raziolsun kocam beni aldatiyordu bana şiddet uyguluyordu sizin sayenizde kocam evine döndü bana ve çocuklarına çok iyi davranıyor sizin hakkınızı ödeyemem allah sizden razı olsun size minnattarim hocam en kisa zamanda elinizi opmeye gelcem hocam

Bengu (istanbul) 4 Kasım 2016 10:43

Hocam nasılsınız bengu ben İstanbuldan hocam size işlem yaptırmıştım sevgilimle ayrılmıştım aşk büyüsü yaptırmıştım hocam size hocam benim işlemim oldu sevdiğim çocuk geldi döndü bana seviyorum diyor başka bir şey demiyor hocam sizden allah razı olsun

Serhat (almanya) 4 Kasım 2016 10:37

Merhaba arkadaşlar bende seyitali hocama işlem yaptırdım sevgilimle aram çok bozuktu sebepsiz yere beni terk etti ıstmedi beni sonra seyithocami buldum allah ondan razı olsun beni sevdiğime kavuşturdu onun sayesinde şimdi aramız çok iyi inşallah yakında nisan yapcaz seyit ali hoca gerçekten işinin ehli işlemleri çok etkılı tavsiye ederim

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü yapan kişiye döner mi diye herkesin aklına gelen bu soruyu sizler için hocam tarafından…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by