VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

Aile İçi Huzur Muhabbet

Aile içi huzur muhabbet vefkleri vardır; aile içine yapılır örneğin karı koca arasına, tartışan nişanlılar arasına, ayrılmış sözlüler arasına. Eğer abi kardeşi ile görüşmüyor ise onların arasını bulmak için yapılır. Baba oğluna küsmüş veya tam tersi ise aralarını bulmak ve ailenin dağılmasını engellemek için yapılan işlemler vardır. Eşler arası huzur muhabbet vekleri ekseriyetle olumlu sonuç gösterir ve bu konu Ünlü Havas Üstadımızın en dikkat çektiği ve en önemsediği konulardan bir tanesidir. Ayrılan eşlerin ortada kalmış çocukları ve evleri vardır; nereden bakarsanız bakın mutsuzluklarla dolu bir hayat ortaya çıkmıştır. Bunları toparlamak için yaplın işlemleri öne alır ve daha detaylı ve teferruatlı bir şekilde tamamlar. Eşler arasından çıkan kavganın sebebini öğrendikten sonra bu sebep üzerinde çalışma yapar. Örnek verecek olursak eşin birisi alkol alıyor ve kumar oynuyorsa bu illetten vaz geçirmek ve huzurlarını tekrar yakalatmak için işlemler başlatır. Ayrılan çiftlerde aynen bu şekildedir sebepsiz yere veya büyü yapılarak ayrılan çiflerin arasını bulmak ve tekrar bağlamak için vefkler yapılır. Yapılan bu vefkler sınıflandırma olarak aile içi huzur muhabbet vefklerine girer. Eşlerin arasına yapılan işlemlerde bakım yapılır fakat bakımada pek gerek bulunmamaktadır. Ulvi bir işlem olacağından dolayı hayra çıkacak bir işlemdir. Birbirini seven iki insanı birleştirmek, eski mutlu günlerine dönmesine vesile olmanın islami açıdan hiç bir sakıncası yoktur. Burada evli olanların yuvasını yıkmaktan bahsetmiyoruz. Sebepsiz yere büyü yolu ile ayrılan insanları birleştirmekten bahsediyoruz. Günahtır diyerek böyle bir kavramın arkasına saklanmak, büyü yaparak kötülük fiili işleyenlerin ekmeklerine yağ sürmekten başka bir şey değildir. Her insan mutluluğu hak eder. Vefk ve iki insanın mutluluğu için, bir yuvayı kurtarmak için yapılan hiçbir uygulama günah değildir, dini inanca da aykırı düşmez. Sebepleri ve nedenleri yaratan Allah’tır. Diğer konularımızda bahsettik, yapılan her iş, her fiil , vefk yada büyü ne olursa olsun, kaderde yazılır. Eğer sizin kaderinizde büyüye maruz kalacağınız varsa, büyüye maruz kalırsınız. Her günümüz, her saatimiz ve her nefesimizin imtihana tutulduğu hayat yolunda, Allah’ın karşımıza çıkardığı dertlere ah yada vah etmek yerine, sebepler aramalı, çareler üretmeli ve yine yüce yaratıcının önümüze çıkardığı derman ipine sıkıca tutunulmalıdır. Büyü varsa, çözümü mutlaka olacaktır.

Yorumlar (4 Yorum)

emine 26 Eylül 2014 11:47

Slm hocam bn severek evlndik esimin bna dha ck baglnmasni istyorum yardiminzi bkliyorm srnum bni fzla bgnmiyo her istdgni yapiyorum hla gzu disarda cevabnzi bkliyorm iyi gunler

    admin 6 Nisan 2015 11:31

    Aile içi huzur muhabbet işlemlerinde son derece tesirli çalışmalarımız vardır. Aradığınız taktirde sizlere yardımcı olacağız.

Erdoğan 10 Eylül 2014 00:23

Eşimle hiç bişey yokken kavga isteksizlik hasıl oldu işlerimde başarisızlık. Tersine gidiş zorluklar aksilikler selam

    admin 6 Nisan 2015 11:37

    Böyle durumlar yaşanabilir. İletişime geçin yardımcı olalım.

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fal Çeşitleri

fal cesitleri

Günümüzde çoğu insan kendilerine fal baktırarak gelecek ile ilgili bilgi alırlar. Çoğu insan kendileri ile…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by