VERGİ LEVHASI
Dawn Frasure Invite Bloggers and Webmasters to Fill out Paid Su...
GreggLielm Теперь буду знать...
Claire Hi, very nice website, cheers! ------------------...
Billig kaufen Online kaufen per nachnahme , Generika kaufen per ...
Pco schweiz Online bestellen niederlande , Kosten schweiz - P...
Aurobindo preis Rezeptfrei preisvergleich , Probe bestellen - Pre...
Preis apotheke Tabletten packungsbeilage , Generika online kaufen...
Genericon preis Spritze pferd kosten , Filmtabletten schmelztablet...

3 Günde Aşık Etme Büyüsü

3 günde aşık etme büyüsü nedir ?yapılan bu çalışma sevdiğin kişinin seni aklan fikren ve kalben 7 cemi endamı ile bağlama muhabbet celbi dir. İşlemin uygulandığı kişi ayrıldığı sevgilisine karşı derin bir aşkı muhabbet ile bağlanır ve bir daha gözü ondan başkasını göremez. Tarafımdan defalarca kez uyguladığım bu işlem genelde evli olan çiftlerin mahkemelik olup ayrılma safhasına geldiği son anlarda büyük etki göstererek mahkeme olmadan tekrar birleşmelerine vesile olmuştur.Ayrılan çiftler bu işlem uygulandığında bir ömür bir birlerine karşı derin bir aşk ile bağlı kalır ve etkisi de bu sayede ömürlük olur.

10968251_790443654325757_5497393701963900040_n-684x3553 Günlük İşlem Nasıl Yapılır Malzemeleri Nelerdir ?

1 ile 3 günde etki eden bu aşk büyüsü kişiye özel yapılır ve sadece halis bir niyete göre uygulanır. Etki bakımın dan diğer işlemlere nazaran kat kat hızlı ve tesirli olduğu için sadece evli çiftlerin gerçek meşkul durumlarında uygulanması tavsiyemizdir. .Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak kişilerin adına müvekkel olan ervahlar ile hocamızın şartlayacağı hadimler tespit edilip kişilerin üzerine şartlama yapılır.Bu alanda yazılacak olan tılsımlar özel mürekkepler ile muhabbet oluşması için bakır levha, gümüş levha, at nalı, ceylan derisi, fil dişi ve yemen akik taşına kişinin yıldız saatin de işlenir ve uygulanır.Bu çalışmaların anlatıldığı gibi kolay olmayıp siz değerli kardeşlerimize ön bir bilgi vermekteyiz.

Sevdiğiniz kişiyi aşk ve muhabbet ile kendinize karşı bağlamak istiyorsanız ve günaha girmeden büyüden uzak bu işlemi yaptırmak istiyorsanız çekinmeden arayın ve gerçek bir medyumdan yardım alın. Bu çalışmalar anlatıldığı gibi kolay olmayıp kişilerin zühre ve şems saatleri hesaplanarak yapılır. Yanlış bir saat de uygulanacak işlem her zaman kişiler üzerinde ters etki yapar ve büyük sıkıntıya sebep olur.

Dinimizde Aşk Duası Varmı dır ?

Aşk duasının dinimizde bir çok kişi olmadığına inanır ve biz bu bölümde sizlere hadisler ile cevap vereceğiz. “”””Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de O’nun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.” (Rum-21)”””

Esmalar İle Aşk Duası

Yatsı namazından sonra abdest alınarak yalnız kalınacak bir ortama gidilir. Kıbleye dönülerek diz çökülür. Eller semaya açılır ve önce Euzubesmele çekilir ardından şu on iki esmalar sırayla okunur:

Es-Selam

Er-Rahman

El-Vehhab

El-Bari

El-Latif

El-Hafid

El-Kebir

El-Azim

El-Mecid

El-Muhsi

El-Vekil

El-Kadir

Belirtilen bu esmaların ortak özelliği Allah’ın güç ve kudretini yansıtmaları ile Allah’ın sonsuz merhametini dile getirmeleridir. Allahu tealanın kudretli ve kadir olan isimlerinin belirli bir adaba göre zikredildiğinde şifa olduğunu herkes bilmektedir. Bu Esmalar ise sevdiğiniz kişi ile aranızda muhabbet ve sevginin halis bir niyete göre olması için zikredilir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ÇEKİNMEDEN ARAYIN YARDIMCI OLALIM…

Yorumlar (8 Yorum)

Serdar tk29 18 Ocak 2019 14:10

3 günde gerçekten geri getirme oluyor mu? diye hocayı aradım işlem yaptırdım ve 2. gün wp den bana selam yazdı ben şok oldum 2 aydır görüşmüyorduk gerçekten doğruymuş. şuan görüşmeye tekrardan başladık.

Lütfiye Göckeler 25 Ağustos 2018 22:28

Selam aleyküm Hocam size nasil ulaşabilirim

Zuhal Kayalı / İstanbul 3 Ocak 2017 10:23

Bende hocamdan 3 günlük işlem hakkında yardım aldım. Ne yalan söyleyeyim 3 gün sürmedi bile. Aslında olay şu; işlemi kime ve nasıl yaptıracağını bilmek gerekir. Ben doğru tercih yaptım ve başardım. Ellerinizden öperim hocam.

Oğuz Antalya 6 Kasım 2016 13:57

Valla bende hocamızn 3 günlük işlemini yaptırdım ilk başta inanmamıştım ne yalan söyleyim ama uyguladığı işlemleri görünce Allahın izni olacağına inandım 3 günde gelir dediği eşimi 18 saat de getirdi Allah razı olsun hocamda gerçekten herkes memnun seyit hoca dan

Almanya Zehra 6 Kasım 2016 12:29

Değerli Hocam ben Zehra hocam buradan yazmam uygun mu bilmiyorum ama yaptığınız çalışmalar etkisini gösterdi. Sevdiğin çocukla tekrardan birleştik hocam sanki hayal gibi geliyor bunlar bana sevgilim beni çok sevdiğini söylüyor bende onu çok seviyorum ve inşallah evlenicez Türkiye’ye geldiğimizde muhakkak sizi ziyarete gelicez. Her şey için çok teşekkür ederim hocam ellerinizden öpüyorum sevgili hocam

Aşk Doktoru Mübarek 5 Kasım 2016 16:02

Ben fransa’dan yazıyorum burada 4 arkadaşım da seyit hocama işlem yaptırmış onların tavsiyesi ile bende aradım ve sağolsun dedikleri kadar varmış beni kısa sürede büyük sıkıntıdan kurtardı. Allah böyle hocaları başımızdan eksik etmesin

Deniz İstanbul 5 Kasım 2016 16:00

Bende seyit ali hocama işlem yaptırmıştım üzerime büyü yapıldı diye bozmasını istemiştim Allah razı olsun bana da büyük yardımcı oldu.Anlayacağınız hocamız sadece aşk işine bakmıyor her konuda bilgilidir çekinmeden yardım alın

Meryem 33 Hollanda 5 Kasım 2016 15:58

Bu işlemin ilk başta bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim ama Allah razı olsun hocamdan eşimle mahkemeliktik boşanma davası açtı ve son mahkemeydi artık hocamın bu işlemi ile eşim deli gibi bana tutuldu ve gördüklerimin önünde şok oldum Allah tekrar razı olsun hocamdan yuvamı kurtardı

Bir Yorum Yazın

POPÜLER YAZILAR

İLGİLİ KONULAR

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Eşimi Eve Bağlamak İstiyorum

esi eve baglama

Eşiniz  sebepsiz yere size soğumuş, evine soğumuş, hatta çocuklarınız var ise onlara da soğumuş olabilir….

Devamını oku

Büyüler Kaç Günde Tutar Ve Bozulur

buyu kac gunde tutar

Büyü yaptırmış veya büyüye uğramış herkesin merak ettiği soruların başında gelir büyüler kaç günde tutar…

Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Kocayı Eve Bağlamak İçin Büyü

kocayi-eve-baglama-buyusu

Kocayı eve bağlamak için büyü yapmak günah mıdır? Kocayı eve bağlamak için yapılan işlemler ne…

Devamını oku

Vefk Nedir

vefk nedir

Vefk nedir? Nasıl yapılı? Vefk ne zaman etki eder? Vefk kaç çeşittir? Vefk Büyü müdür?…

Devamını oku

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü Yapan Kişiye Döner mi

Büyü yapan kişiye döner mi diye herkesin aklına gelen bu soruyu sizler için hocam tarafından…

Devamını oku
1
Medyum Seyit Hoca Sıkıntılarınıza Çare olsun! 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp Üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
Powered by